TİKTOK DA NASIL FENONEN OLURUM? TİKTOK DA NASIL YÜKSELEBİLİRİM? TİKTOK TAKİPÇİ HİLESİ NEDİR?

TİKTOK DA NASIL FENONEN OLURUM? TİKTOK DA NASIL YÜKSELEBİLİRİM? TİKTOK TAKİPÇİ HİLESİ NEDİR?

TİKTOK DA NASIL FENONEN OLURUM? TİKTOK DA NASIL YÜKSELEBİLİRİM? TİKTOK TAKİPÇİ HİLESİ NEDİR?

Tik Tok uygulaması milyonlarca kullanıcıya ulaşan bir müzik ve sosyal medya uygulamasıdır. Tik Tok, iOS, Android ve Windows sürümü olan bir mesajlaşma servisi olarak da tanıtılabilir.

Tik Tok fotoğraf, video, müzik paylaşımları yapılan bir uygulamadır. Bu uygulama ile kısa klip çekimleri yapılabilir, müzik ve özel efektler kliplere ekleyerek özel içerikler ortaya koyabilirsiniz.

Kısa sürede yoğun ilgi gören tiktok birçok yaş grubunun göz bebeği oldu. Aktif olarak kullanılan bu platform adeta fenomenliğe açılan yeni bir kapı. Peki nasıl?

TİKTOK FENOMEN OLMAK İÇİN NELER YAPILMALI?

Tabiki de her platformda olduğu gibi Tiktokta da belli bir takipçi kitlesine sahip olmanız gerekiyor. Bunun için ilk etapta TikTok Takipçi Satın Alabilirsiniz. Böylece bir adım öne geçmiş olursunuz. Zamanla organik yollarla takipçi kazanacaksınız zaten. Ancak şuan için gelecekte sizi takip edecek kullanıcılar sevilip beğenildiğinizi görmek isteyecektir.

Gönderilerinizi trendlere uygun hazırlamalı, hashtag kullanmalısınız.

Paylaşımlarınızda etkileşime önem vermeniz gerekiyor. Beğeni kazanmak bu anlamda etkili olacaktır. Tabi ki ilk etapta bunun içinde TikTok Beğeni Satın Alma işlemi yapabilirsiniz. 

Kazandığınız takipçi kitlesini elinizde tutmak adına paylaşımlarınıza ara vermemeniz gerekiyor. Düzenli olarak paylaşım yapın.

Alanınızdan sapmayın. Paylaşımlarınızda bir duruş olmalı. Bunun için en başta hitap etmek istediğiniz kesimi seçmelisiniz.

Uygunsuz içeriklerden kaçınmalı ve spam almamalısınız.

Kullanıcı adınızı seçerken dikkat etmeniz gerekiyor çünkü Tiktokda takipçi arttırmak için en önemli adımlardan bir tanesi de budur. Tüm sosyal medya uygulamalarında kullanıcı adı popüler hesapların en önemli özelliklerinden bir tanesidir. Akılda kalıcı ve ilgi çekici bir kullanıcı adı tercih etmelisiniz.

Videoların daha büyük kitlelere önerilmesi ve ardından takipçi ve beğeni sayınızın artması için çekmiş olduğunuz video içeriği ilgi çekici hale getirmelisiniz. Videoya eklenecek efektler ve filtreler izlenme oranlarını önemli ölçüde etkileyecektir.

TİKTOK VİDEO ALTI ETİKETLER NASIL SEÇİLMELİDİR?

İlgi çeken videoların etiketleri sizin için önemli. Bunları kullanarak kendinizi gösterebilirsiniz. Bu şekilde ilgi çeken videolardan sonra benzer etiket ve içerikteki sizin videonuz önerilen video akışına eklenecektir.

POPÜLER SES KAYITLARINA DUBLAJ YAPMAYI DENEYİN

Eski Türk filmlerinden ses kayıtları veya popüler akımların ses kayıtları ile dublaj videoları çekebilirsiniz. Doğru video etiketlemesi ile çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Dublaj videoları TikTok uygulamasında oldukça fazla beğeni almaktadır.